Reference

Nám zaslané reference

Aleš »4.5.2013

Příjemný personál, výborná poloha, dobrá snídaně a čisté pokoje

MUDr. Zdenka Vajdová »24.4.2013

V Hotelu Melantrich jsme bydleli již potřetí. Opět jsme ocenili výhodnou polohu hotelu, vyhovující služby a zejména velmi vstřícný postoj personálu. Můžeme jej doporučit.

Z.Venzarová »25.3.2013

Úžasné je umístění v centru města, personál je milý a ochotný. Byli jsme v Melantrichu ubytováni nesčetněkrát, a rádi se vracíme.

Martin »13.2.2013

Se službami hotelu jsem byl spokojen. Dobrá snídaně, příjemný personál, wifi zdarma.

Daniela »26.1.2013

Během pobytu na hotelu Melantrich všechno bylo v pořádku. Nejlepší poloha pro procházky centrem, čisté pokoje, vstříčný personál.

+ Reference 2012

Tomáš a Šárka »8.12.2012

Skvělý hotel v centru Prahy, doporučujeme!

Ing. Jan Vajda »23.10.2012

Nebyli jsme v Hotelu Melantrich poprvé. S ubytováním i službami jsme byli opět spokojeni

Tereza »11.9.2012

Služby hotelu Melantrich jsem využila během pracovní cesty. Ocenila jsem dobrý poměr ceny a kvality služeb, vstřícnost personálu a možnost wifi připojení.

Lucie »30.8.2012

Hotel Melantrich můžu doporučit všem, kdo se chystá na výlet do Prahy. Hotel je umístěn blízko Staroměstského náměstí, Karlova mostu a Stavovského divadla. Se službami jsme byli spokojené.

Barbora Jackowski »16.7.2012

Dobrý den do Melantrichu,
se službami ve Vašem hotelu jsem v minulém týdnu byla opět maximálně spokojená – bezvadná lokalita, dostupnost, neuvěřitelný klid, snídaně v pořádku, personál též… vše perfektní. Při příští návštěvě Prahy budu určitě bydlet opět u Vás o:) !!!
Děkuji ještě jednou a jsem s pozdravem

Anna »1.6.2012

Byla jsem velice spokojena s ubytováním ve vašem hotelu. Pokoje jsou velice útulné a snídaně bohatá. V Praze již nebudu bydlet jinde než u vás.

Jiří »18.5.2012

Čistota pokoje, velmi příjemný personál hotelu, vynikající poloha v centru města.

František »4.4.2012

Skvěle umístění hotel v centru Prahy, velmi vstřícný a ochotný personál.

Jana» 4.3.2012

Hotel jsem navštívíla s rodinou a nemám jedinou výtku. Cena byla velice příznivá a personál na recepci se o nás výborně postaral v průběhu pobytu. Snídaně byla chutná a musím zejména pochválit pomerančový džus.

Pavel » 8.1.2012

Velice příjemný personál a výborné snídaně. Čisté a útulné pokoje, na polohu takto v centru také přakvapivě tiché. V tomto hotelu trávím každou návštěvu Prahy a jsem vždy velice spokojen. Příští návštěva bude již za měsíc.

+ Reference 2011

Jiří » 12.11.2011

Skvěle umístěný hotel v centru Prahy, velmi vstřícný a ochotný personál.

manželé Srdínkovi » 24.08.2011

Výborná poloha je hlavním pozitivem tohoto hotelu. Velice příjemná byla také snídaně v ceně. Příjemný personál byl vždy ochotný.

Ondřej Mikšic » 4.05.2011

Nenápadný hotel přímo v centru Prahy. Pokoj byl dostatečně velký a překvapivě tichý, přes otevřená okna nebyl v pokoji žádný hluk. Wi-fi v prostorách hotelu zdarma jsme hojně využívali. Rozhodně se vrátíme znovu.

Karel Dobrovský » 12.03.2011

Malý hotel v srdci Prahy, který vám poskytne vše co potřebujete. Díky recepci jsme si připadali jako doma. Pohodlné spaní a prostorný pokoj. Musím upozornit také na dobrou snídani

» 11.2.2011

V hotelu Melantrich jsem strávil víkend v únoru tohoto roku. Hotel jsem zvolil dle vynikající polohy v historickém centru Prahy, a svého výběru nelituju. Útulné pokoje, příjemný personál, chutná snídaně. Tento hotel mohu všem doporučit.

+ Reference 2010

» 9.12.2010

Poměr cena/kvalita - byla kvalita hotelu nad očekávání. Čisťounké pokoje (každý den probíhá úklid), bohatý výběr snídaní, a velmi inteligentní starší pán na recepci, který mě velmi potěšil svou znalostí pěti jazyků.Byl jsem rád že si mohu popovídat a obrátit se na recepci s jakýmkoliv problémem.Personál je velmi ochotný a vždy se snaží udělat co je v jejich silách.

» 24.11.2010

V pondělí jsme se s přáteli vrátili z úžasné dovolené v Praze. Nádherné památky nedaleko hotelu a výtečné jídlo v okolních restaurací. Hotel Melantrich splnil naše očekávání ve všech směrech. Jestli-že se nám poštěstí opět navštívit Českou Republiku, tento hotel bude jasná volba

» 15.11.2010

Vybrala jsem si tříhvězdičkový hotel především díky nižší ceně. Posléze jsem byla velmi mile překvapená. Pokoj po celou dobu pobytu vždy čistý, překvapivě velký výběr při snídaních, a přátelská slečna recepční.

» 4.11.2010

Báječný hotel. Není lehké najít ubytování za rozumnou cenu v centru Prahy, který by navíc byl útulný a s příjemným personálem.Velmi rád se do tohoto hotelu budu jednou vracet

» 8.10.2010

Při příjezdu s mužem nás nadchla rodinná atmosféra tohoto malebného hotelu. Při snídaních nás výběr dostatečně uspokojil, a především jsme si oblíbili zdejší české pečivo. Na recepci byl velmi ochotný personál, díky jehož pomoci jsme si bezstarostně zarezervovali City tour, což nám umožnilo snadněji prozkoumávat krásu Prahy.

» 7.9.2010

Hotel jsem si vybral především díky výborné lokalitě.Je kousek od Staroměstského náměstí i od Karlova mostu.V okolí je vše co jsme s kamarádem potřebovali.O kluby,diskotéky ani o restaurace nebylo nouze.Na tak skvělé umístění hotelu, nás příjemně překvapila nízká cena.

Ing. Libor Peprný » 24.5.2010

Dobrý den pane Velíšku,
Děkuji a budu se těšit na další spolupráci. Naši hosté byli se vším spokojeni - moje poděkování patří i pánovi a paní z recepce, se kterými jsem byl poslední dny velice často v kontaktu.
Hezký den,
koordinátor úseku vzdělávání, personální oddělení, odbor ´Kancelář ředitele Magistrátu´

Libuše Matejbusová (Room n.47) » 20.5.2010

Byli jsme velmi spokojeni a doufám, že v budoucnosti budeme moci využít Vaš služby.

+ Reference 2009

6.7.2009 »

Chci něco důležitého Vám říct,
Hotel je skvělý - Melatrich!
Pokud bych měl peníze na pronájem,
Tak bych ho bral a o Bendu bych měl zájem.

Pokud bych se chtěl mít ještě líp,
S Andreou bych si přál nocní službu mít.
Vedouciho Iva bych nechal,
A takto skvěle bych pokračoval.

Tak mi odpust’te básnickou nezvyklost, přátelé,
At‘ tento verš začne s poděkováním a vesele
Za čistotu, za péči, chutnou snídani,
Za to, čemu říkáte „zaměstnání“

Také jsme vděčni holkám z vlasti
Mít doma Tanju a Natašu, tak jsme šťastní!


Družstvo basketbalistů Veteránů 70 let z Petrohradu

(Překlad básně : Olivia a Saša)

Ovation voyages, Dagmar Mermoud » 3.6.2009

Vazena pani Machova
Chtela jsem vam jeste podekovat za vybornou organisaci minibusu za veskerou pomoc.
Vse bylo perfektni, pan reditel hotelu Melantrich byl velice vstricny a prendavani zavazadel probehlo v naprostem poradku.
Klienti byli velice spokojeni .
Srdecne diky, Preji krasny den.